Linuxhosting.gen.tr Müşteri Hizmet Sözleşmesi

HİZMET SÖZLEŞMESİ

1-) LinuxHosting Bilişim ile çalışan tüm müşterilerimiz bu kullanım sözleşmesi şartlarını kabul etmiş sayılır. Bu kullanım sözleşmesi kapsamında, sözleşme şartlarına uymayan müşterilerin hesaplarını kapatmaya LinuxHosting Bilişim'in hakkı ve yetkisi vardır.
2.) Sipariş formunda girilen bilgiler tamamen gizlidir ve LinuxHosting Bilişim tarafından
3. şahıslara herhangi bir maksatla kesinlikle verilmez. Müşterimiz, sipariş formunda belirttiği bilgilerin doğruluğundan emin olmalı ve yanlış girilen bilgilerin doğurduğu sonuçlardan LinuxHosting Bilişim'i sorumlu tutmamalıdır.
4-) Ödemesi onaylanan müşterilerimizin hesaplarının zamanında açılması LinuxHosting Bilişim sorumluğundadır. Aksi belirtilmediği sürece bu süreç en fazla 24 saattir. EFT ve posta çeki ile yapılan ödemeler geç ulaştığından, yapılan ödemenin onayı zaman almaktadır. Müşterilerimizin bu zaman farkından kaynaklanan gecikmeleri göz önünde bulundurmaları gerekmektedir.
5-) LinuxHosting Bilişim, kullanım sözleşmesi dışına çıkmadan hizmet alan müşterilerimizin, hizmetten memnun kalmadıkları takdirde ödemelerini hesap başlangıç tarihini takip eden 7 gün içinde iade eder. Buna alan adı hizmeti dahil değildir.
6-) 10 gün içinde ödemesi yapılmayan hesapların yayını durdurulur, 20 gün yapılmayan hesapların ise hesapları sistemimizden silinir.
7-) Kullanım şartlarımıza uymayan müşterilerimizin geri ödemeleri, şartların ne derece yerine getirilmediğine bağlı olarak LinuxHosting Bilişim tarafından belirlenir ve müşteriye ödenir. Sunucu kaynaklarını yasadışı, zarar verici nitelikte kullanan müşterilerimizin geri ödemesi (yıllık dahil) yapılmaz. 
8-) LinuxHosting Bilişim, tüm hesapların haftalık yedeğini alır . Günlük yedek alımı tamamen müşterilerimize aittir. Buna rağmen müşterilerimizin yedeklerini oluşturmaları kesinlikle önerilir.
9-) Hack, warez, crack, IRC, pornografik, erotik veya herhangi bir yasadışı içeriğe ve eyleme sahip siteler uyarılmaksızın kapatılır ve bizimle olan çalışmaları sona erdirilir. 
10-) Sunucu üzerinde içeriği ve kullanımı bilinmeyen dosyalar çalıştırmak, sunucuya zarar verebilecek kodlar içermek veya eylemlerde bulunmak, sunucu kaynaklarını (işlemci, RAM) sunulan sınırların üstünde kullanarak (toplist, lisansız forum sistemleri, geniş kapsamlı chat sistemleri) sunucu verimini ve performansını olumsuz yönde etkilemek, spam ve benzeri eylemleri sunucu kaynaklarıyla yapmak kesinlikle yasaktır ve bunu yapan siteler uyarılmaksızın kapatılır.
11-) LinuxHosting Bilişim dolardaki aşırı dalgalanmaları aylık ve yıllık fiyatlarına yansıtma hakkını saklı tutar.

VPS ve SANAL SUNUCU KİRALAMA SÖZLEŞMESİ

1-) Vps ve Sunucu kiralama hizmetinde tüm yönetim müşteriye aittir.LinuxHosting.gen.tr sadece vps veya sunucuya erişim olmama gibi hatalardan sorumludur. Vps veya sunucu kullanımı ,eklentiler( ioncube vss.), özel yazılımlar , cpanel kurulumu vb. tamamen müşteriye aittir.
2-) Vps ve sunucu kiralama hizmeti kurulum günü itibarı ile başlar ve 28 gün geçerlidir. Vps veya sunucu iptal ettirmek isteyen müşterilerin ödeme gününden 3 gün önce bildirmek zorundadırlar. Bildirilmeden iptal ettirilen hizmet için tarafımızdan ödenen cpanel ücreti müşteriye fatura olarak yansıtılacaktır.
3-) Vps ve sunucu kiralama hizmetinde kesinlikle geri iade yoktur. Bu hizmeti kullanmak isteyen müşteriler ödemeyi yapıp ve takip eden 28 gün içinde kullanmaktadırlar. Bu süreç içinde geri iade veya önceki aylara dönük iade isteme haklarına sahip değillerdir.

Yetkili Mahkeme Ve icra Daireleri

İş bu sözleşme bununla birlikte 14 madde ve alt başlıklardan ibaret olup, taraflarca okunup anlaşılarak imza altına alınmıştır. (İmza altına alınma. siparişin Internet ortamında linuxhosting.gen.tr 'ye gönderilmesi ile gerçekleşmiş kabul edilir). LinuxHosting.gen.tr gerek gördüğü taktirde yeni maddeler ve/veya alt başlıklar ekleyebilir, çıkartabilir ya da maddeler üzerinde değişiklik yapabilir. Müşteri bu değişiklikleri önceden kabul ettiğini beyan ve taahhüt eder.

Destek Sistemi